Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 51 cm | Fridge net capacity 45 L | 39
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8096w
- Saadavus: 2
-
95€
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 51 cm | Fridge net capacity 45 L | 39 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 80 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 515.00 mm |
| Gross weight | 16.00 kg |
| Gross width (mm) | 485.00 mm |
| Kõrgus | 51 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Külmkapi netomahutavus | 45 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 45 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 13.47 kg |
| Neto kogumahutavus | 45 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2247.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | AD 8096 |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 45 cm |
| Tare weight (kg) | 2.53 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










