Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 8089
- Saadavus: 1
-
146€
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 67 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Eritunnused | Full doors: Modern look with full doors, adding elegance and ensuring aesthetic storage Cooling performance: Maintains a temperature of 3 C at an ambient temperature of 25 C, ensuring perfect cooling conditions |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross weight | 11.32 kg |
| Gross width (mm) | 380 mm |
| Kõrgus | 43.5 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 28 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 38 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 35 dB |
| Net weight | 10.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 28 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1056.00 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 264.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Thermoelecric Cooler |
| Producer product name | AD 8089 |
| Riiulite materjal | Glass |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 1 |
| Sügavus | 45.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.32 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.08208 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












