BEKO Refrigerator | B3RCNA344HW1 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 179.6 cm | No Frost system | Fridg
- TootjadBEKO
- Mudel: B3RCNA344HW1
- Saadavus: 5
-
569€
BEKO Refrigerator | B3RCNA344HW1 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 179.6 cm | No Frost system | Fridge net capacity 209 L | Freezer net capacity 92 L | Display | 37 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 241 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 765 mm |
| Gross height (mm) | 1854 mm |
| Gross weight | 66.50 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 179.6 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 209 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 63.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 301 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | B3RCNA344HW1 |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 92 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 66.5 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.9077184 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








