BEKO Refrigerator | BCNA306E42SN | Energy efficiency class E | Built-in | Combi | Height 193.5 cm | No Frost system | Fridge net
- TootjadBEKO
- Mudel: BCNA306E42SN
- Saadavus: 5
-
651€
BEKO Refrigerator | BCNA306E42SN | Energy efficiency class E | Built-in | Combi | Height 193.5 cm | No Frost system | Fridge net capacity 215 L | Freezer net capacity 69 L | Display | 37 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 223 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 610 mm |
| Gross height (mm) | 2050 mm |
| Gross weight | 63.00 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 193.5 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 215 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 54 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 61.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 284 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | BCNA306E42SN |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 69 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 54.5 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Built-in |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.72529 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





