Candy Refrigerator | CNCQ2T618EW | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 185 cm | No Frost system | Fridge
- TootjadCandy
- Mudel: CNCQ2T618EW
- Saadavus: 2
-
414€
Candy Refrigerator | CNCQ2T618EW | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 185 cm | No Frost system | Fridge net capacity 235 L | Freezer net capacity 120 L | 38 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 270 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 748.00 mm |
| Gross height (mm) | 1944.00 mm |
| Gross weight | 76.00 kg |
| Gross width (mm) | 663.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 185 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 235 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Net weight | 68.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 355 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7200.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | CNCQ2T618EW |
| Riiulite materjal | Glass |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 120 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 66.7 cm |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.96 m |
| Vool | 1.4 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: candy refrigerator cncq2t618ew energy efficiency class e free standing combi height 185 cm no frost system fridge, cncq2t618ew, candy, kulmikud



