Candy Refrigerator | CNOQ2S58EW | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 100 L
- TootjadCandy
- Mudel: CNOQ2S58EW
- Saadavus: 4
-
178€
Candy Refrigerator | CNOQ2S58EW | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 100 L | Freezer net capacity 14 L | 37 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 139 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 562.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 30.00 kg |
| Gross width (mm) | 545.00 mm |
| Jäävalmistaja | No |
| Käepide(med) | Convenient integrated handle |
| Kõrgus | 85 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Külmkapi netomahutavus | 100 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 54.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 28.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 114 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Pinge | 200-240 V |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | CNOQ2S58EW |
| Riiulite materjal | Glass |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 14 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Sügavus | 56.2 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









