Candy Wine Cooler CCVB 30/1 Energy efficiency class F, Free standing, Bottles capacity 20, Black
- TootjadCandy
- Mudel: CCVB 30/1
- Saadavus: 2
-
400€
Candy Wine Cooler CCVB 30/1 Energy efficiency class F, Free standing, Bottles capacity 20, Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 98 kWh |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| aliuminum | 100.00 g |
| Bruto Sügavus (mm) | 640.00 mm |
| Brutokaal | 30.68 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 860.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 340.00 mm |
| Ekraan | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kliimaklass | N, ST |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Digital |
| Kõrgus | 81.3 cm |
| Külmutusvõimsus | No kg/24h |
| Laius | 29.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maht (m3) | 0.19 m |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Netokaal | 28.52 kg |
| Paber/Papp | 1605.00 g |
| PET | 500.00 g |
| Pinge | 200-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 555.00 g |
| Producer product family | Wine Cooler |
| Producer product name | CCVB 30/1 |
| Pudelite mahutavus | 20 |
| Riiulite arv | 6 |
| Riiulite materjal | Wood |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | No h |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 56.2 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.16 kg |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Ukse hing | Right |
| Ülessulatamise funktsioon | Not specified |
| Uste arv | 1 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 800.00 g |
Sildid: candy wine cooler ccvb 301 energy efficiency class f, free standing, bottles capacity 20, black, ccvb 301, candy, kulmikud





