Candy Wine Cooler | CWC023 | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity 23 | Black
- TootjadCandy
- Mudel: CWC023
- Saadavus: 1
-
234€
Candy Wine Cooler | CWC023 | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity 23 | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 136 kWh |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Eritunnused | UV-blocking glass Excellent storage conditions FSC certified beech wood shelves Additional content using the app Internal electronic display Humidity control |
| Gross depth (mm) | 491.00 mm |
| Gross height (mm) | 666.00 mm |
| Gross weight | 25.00 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Kõrgus | 63 cm |
| Laius | 47.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 23.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Wine Cooler |
| Producer product name | CWC023 |
| Pudelite mahutavus | 23 |
| Riiulite arv | 3 |
| Riiulite materjal | Wood |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 45.6 cm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Temperatuur | N/A C |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














