Caso | Barbecue Cooler | S-R | Energy efficiency class F | Built-in | Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 00700
- Saadavus: 1
-
642€
Caso | Barbecue Cooler | S-R | Energy efficiency class F | Built-in | Stainless Steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 99 kWh |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 720.00 mm |
| Gross weight | 36.75 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Kõrgus | 69.5 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 43 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Muud funktsioonid | Ideal for covered terraces thanks to splash water protection (IPX-4) Privacy: 3-layer, tinted UV safety glass for optimum protection and reliable cooling |
| Net weight | 35.15 kg |
| Neto kogumahutavus | 63 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| PET | 400.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Barbecue Cooler |
| Producer product name | S-R |
| Riiulite arv | 3 |
| Riiulite materjal | Iron chrome |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 50.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Temperatuur | -1 to -10 C |
| Toote tüüp | Built-in |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Ukse hing | Right |
| Uste arv | 1 |
| Võimsus | 60 W |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso barbecue cooler s-r energy efficiency class f built-in stainless steel, 00700, caso, kulmikud



