Caso Dry aging cabinet with compressor technology DryAged Master 125 Free standing, Cooling type Compressor technology, Stainles
- TootjadCaso
- Mudel: 00690
- Saadavus: 4
-
1 538€
Caso Dry aging cabinet with compressor technology DryAged Master 125 Free standing, Cooling type Compressor technology, Stainless steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 200 kWh |
| Brutokaal | 58.2 kg |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | Not apply |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 830 mm |
| Gross width (mm) | 610 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Jahutuse tüüp | Compressor technology |
| Kaal | 56 kg |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 82.5 cm |
| Laius | 59.7 cm |
| Lukustus | Yes |
| Metal | 90.00 g |
| Muud funktsioonid | For storing, presenting and maturing high quality meat Indoor humidity adjustable from 50 - 85 % 3-layer UV glass Antibacterial UV light With built-in activated carbon filter |
| Neto kogumahutavus | 125 L |
| Netokaal | 56 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer product family | Dry aging cabinet with compressor technology |
| Producer product name | DryAged Master 125 |
| Pudelite mahutavus | Not apply |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 64 cm |
| Tare weight (kg) | 2.2 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Racks and hangers with meat hooks |
| Temperatuur | 2-14 C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 14 C |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Food-ageing cabinet with compressor technology |
| Uste arv | 1 |
| Ventilaator | Active fans for a very even temperature |
| Võimsus | 140 W |
| Volume (m3) | 0.30378 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1115.00 g |
Sildid: caso dry aging cabinet with compressor technology dryaged master 125 free standing, cooling type compressor technology, stainles, 00690, caso, kulmikud




