Caso Dry aging cabinet with compressor technology DryAged Master 380 Pro Free standing, Cooling type Compressor technology, Stai
- TootjadCaso
- Mudel: 00691
- Saadavus: 3
-
3 068€
Caso Dry aging cabinet with compressor technology DryAged Master 380 Pro Free standing, Cooling type Compressor technology, Stainless steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 200 kWh |
| Bruto Sügavus (mm) | 595 mm |
| Brutokaal | 118 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 1865 mm |
| Brutolaius (mm) | 750 mm |
| Energiatõhususe klass | Not apply |
| Garantii | 24 month(s) |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Jahutuse tüüp | Compressor technology |
| Kaal | 118 kg |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Kõrgus | 186 cm |
| Laius | 66 cm |
| Lukustus | Yes |
| Maht (m3) | 0.83225625 m |
| Metal | 90.00 g |
| Muud funktsioonid | For storing, presenting and maturing high quality meat Indoor humidity adjustable from 50 - 85 % 3-layer UV glass Antibacterial UV light With built-in activated carbon filter |
| Neto kogumahutavus | 380 L |
| Netokaal | 104 kg |
| Paber/Papp | 12500 g |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| PET | 1000 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Producer product family | Dry aging cabinet with compressor technology |
| Producer product name | DryAged Master 380 Pro |
| Pudelite mahutavus | Not apply |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 73.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 14 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Racks and hangers with meat hooks |
| Temperatuur | 2-14 C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 14 C |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Food-ageing cabinet with compressor technology |
| Uste arv | 1 |
| Ventilaator | Active fans for a very even temperature |
| Võimsus | 240 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 500 g |
Sildid: caso dry aging cabinet with compressor technology dryaged master 380 pro free standing, cooling type compressor technology, stai, 00691, caso, kulmikud





