Caso Wine cooler for one bottle WineCase One Free standing, Bottles capacity 1, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 00614
- Saadavus: 2
-
130€
Caso Wine cooler for one bottle WineCase One Free standing, Bottles capacity 1, Black
| All | |
| Aastane energiakulu | - kWh |
| Bruto Sügavus (mm) | 255 mm |
| Brutokaal | 2.756 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 315 mm |
| Brutolaius (mm) | 185 mm |
| Ekraan | Yes |
| Energiatõhususe klass | Not apply |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kliimaklass | SN |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 24.5 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Külmutusvõimsus | - kg/24h |
| Laius | 13.5 cm |
| Maht (m3) | 0.014860125 m |
| Müratase | - dB |
| Muud funktsioonid | Cools bottles up to 9 cm in diameter. Sensor touch operation. |
| Netokaal | 1.656 kg |
| Paber/Papp | 1100.00 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Producer product family | Wine cooler for one bottle |
| Producer product name | WineCase One |
| Pudelite mahutavus | 1 |
| Riiulite materjal | No shelves |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 28.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.10 kg |
| Temperatuur | 5-18 C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 15 C |
| Temperatuur (min) | 5 C |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Ülessulatamise funktsioon | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:1:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso wine cooler for one bottle winecase one free standing, bottles capacity 1, black, 00614, caso, kulmikud






