Caso | Wine cooler | WineChef Pro 40 | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity Up to 40 bottles | Cooling t
- TootjadCaso
- Mudel: 00772
- Saadavus: 2
-
1 060€
Caso | Wine cooler | WineChef Pro 40 | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity Up to 40 bottles | Cooling type Compressor technology | Stainless steel/Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 142 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Eritunnused | Thanks to cooling via the device base can be used freestanding or as a built-in unit. |
| Gross depth (mm) | 663 mm |
| Gross height (mm) | 850 mm |
| Gross weight | 55 kg |
| Gross width (mm) | 670 mm |
| Jahutuse tüüp | Compressor technology |
| Käepide(med) | External |
| Karbikujundus | High quality stainless steel door design |
| Kliimaklass | ST |
| Kompressorite arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | WiFi Smart Control Convenient control from almost anywhere through the innovative CASO WineControl-App. Sensor touch control. |
| Kõrgus | 82 cm |
| Külmutusvõimsus | No kg/24h |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | D |
| Müratase | 46 dB |
| Muud funktsioonid | LED temperature display of the cooling zones. 2-ply insulating safety glass for the most economical energy consumption levels. |
| Net weight | 50.359 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2242.00 g |
| Plastic (No PET) | 1599.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Wine cooler |
| Producer product name | WineChef Pro 40 |
| Pudelite mahutavus | Up to 40 bottles |
| Riiulite arv | 5 |
| Riiulite materjal | Wood |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | No h |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 57 cm |
| Tare weight (kg) | 4.641 kg |
| Temperatuur | 5-20 C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 20 C |
| Temperatuuride arv | 2 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Tüüp | Showcase |
| Ülessulatamise funktsioon | Not specified |
| Uste arv | 1 |
| Võimsus | 100 W |
| Volume (m3) | 0.3775785 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 800.00 g |
Sildid: caso wine cooler winechef pro 40 energy efficiency class g free standing bottles capacity up to 40 bottles cooling t, 00772, caso, kulmikud


