ETA Refrigerator | ETA174490000E | Energy efficiency class E | Free standing | Double Door | Height 123 cm | Fridge net capacity
- TootjadETA
- Mudel: ETA174490000E
- Saadavus: 1
-
245€
ETA Refrigerator | ETA174490000E | Energy efficiency class E | Free standing | Double Door | Height 123 cm | Fridge net capacity 112 L | Freezer net capacity 39 L | 40 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 177 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 618 mm |
| Gross height (mm) | 1284 mm |
| Gross weight | 34 kg |
| Gross width (mm) | 530 mm |
| Hinnang | 4 |
| Jäävalmistaja | No |
| Kõrgus | 123 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 112 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Külmutusvõimsus | 2.4 kg/24h |
| Laius | 50 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 33 kg |
| Neto kogumahutavus | 151 L |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | ETA174490000E |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 11 h |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 39 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavus | 58 cm |
| Super Cool funktsioon | No |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Double Door |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.42056136 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta refrigerator eta174490000e energy efficiency class e free standing double door height 123 cm fridge net capacity, eta174490000e, eta, kulmikud






