ETA | Refrigerator | ETA253590040E Storio retro | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 90 cm | Fridge net
- TootjadETA
- Mudel: ETA253590040E
- Saadavus: 2
-
277€
ETA | Refrigerator | ETA253590040E Storio retro | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 90 cm | Fridge net capacity 92 L | Freezer net capacity 18 L | 38 dB | Beige
| All | |
| Aastane energiakulu | 146 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 691.00 mm |
| Gross height (mm) | 988.00 mm |
| Gross weight | 37.60 kg |
| Gross width (mm) | 617.00 mm |
| Hinnang | 4 |
| Jäävalmistaja | No |
| Kliimaklass | N, ST |
| Kõrgus | 90 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 92 L |
| Külmkapi sisemuse valgustus | Yes |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 55.2 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| mustmetallid | 71.00 g |
| Net weight | 32.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 110 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3125.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 1860.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | ETA253590040E Storio retro |
| Puhkuse funktsioon | No |
| Riiulite materjal | Glass |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 11 h |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 18 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavus | 61.7 cm |
| Super Cool funktsioon | No |
| Tare other | 170.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.60 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Beige |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.42 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta refrigerator eta253590040e storio retro energy efficiency class e free standing larder height 90 cm fridge net, eta253590040e, eta, kulmikud





