ETA Refrigerator | ETA275590000E | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 150 cm | Fridge net capacity 115 L
- TootjadETA
- Mudel: ETA275590000E
- Saadavus: 1
-
283€
ETA Refrigerator | ETA275590000E | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 150 cm | Fridge net capacity 115 L | Freezer net capacity 59 L | 39 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 195 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 545.00 mm |
| Gross height (mm) | 1540 mm |
| Gross weight | 39.00 kg |
| Gross width (mm) | 505.00 mm |
| Hinnang | 4 |
| Jäävalmistaja | No |
| Kliimaklass | N, ST |
| Kõrgus | 150 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 115 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Külmutusvõimsus | 2.7 kg/24h |
| Laius | 47 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 36.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 174 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2325 g |
| Plastic (No PET) | 675 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | ETA275590000E |
| Pudeliriiul | No |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 59 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 51.1 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.4238465 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








