ETA | Wine Cooler | ETA953190010GN | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity 20 | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA953190010GN
- Saadavus: 1
-
273€
ETA | Wine Cooler | ETA953190010GN | Energy efficiency class G | Free standing | Bottles capacity 20 | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 132 kWh |
| Avatud ukse alarm | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 665.00 mm |
| Gross weight | 19.5 kg |
| Gross width (mm) | 465.00 mm |
| Kliimaklass | N |
| Kompressorite arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 63.8 cm |
| Laius | 43 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 18.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1160 g |
| PET | 31 g |
| Plastic (No PET) | 309 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Wine Cooler |
| Producer product name | ETA953190010GN |
| Pudelite mahutavus | 20 |
| Riiulite arv | 4 |
| Riiulite materjal | Wooden/Chrome |
| Sügavus | 45 cm |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Temperatuur | 5-18 C |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




