Goddess Refrigerator | GODRSF085GWAE | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 8
- TootjadGoddess
- Mudel: GODRSF085GWAE
- Saadavus: 1
-
144€
Goddess Refrigerator | GODRSF085GWAE | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 83 L | 41 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 84 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 474.00 mm |
| Gross height (mm) | 855.00 mm |
| Gross weight | 20.00 kg |
| Gross width (mm) | 464.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 83 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 44.4 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 17.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 83 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2388 g |
| Plastic (No PET) | 612 g |
| Producer | Goddess |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | GODRSF085GWAE |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 45.6 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



