Gorenje Refrigerator | NRK418ECS4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 182.4 cm | No Frost system | Frid
- TootjadGorenje
- Mudel: NRK418ECS4
- Saadavus: 10
-
399€
Gorenje Refrigerator | NRK418ECS4 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 182.4 cm | No Frost system | Fridge net capacity 171 L | Freezer net capacity 85 L | 37 dB | Grey
| All | |
| Aastane energiakulu | 226 kWh |
| Avatud ukse alarm | Yes |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 1887.00 mm |
| Gross weight | 56.00 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Kompressorite arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 182.4 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 171 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 55 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 51.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 256 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | NRK418ECS4 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 85 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Sügavus | 55.7 cm |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.63 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




