Gorenje | Refrigerator | RB492PW | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 84.5 cm | Fridge net capacity 107
- TootjadGorenje
- Mudel: RB492PW
- Saadavus: 5
-
199€
Gorenje | Refrigerator | RB492PW | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 84.5 cm | Fridge net capacity 107 L | Freezer net capacity 13 L | 40 dB | White
| All | |
| Draivilahtrid | 8 |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 593.00 mm |
| Gross height (mm) | 883.00 mm |
| Gross weight | 31 kg |
| Gross width (mm) | 581.00 mm |
| Hinnang | 4 |
| Kliimaklass | N, ST, T |
| Kompressorite arv | 1 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Külmkapi netomahutavus | 107 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 56 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 28.5 kg |
| Neto kogumahutavus | 120 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2250.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RB492PW |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 13 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Inside |
| Sügavus | 57.9 cm |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Larder |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







