INDESIT Refrigerator | INKS 1401 S4E1 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 202.5 cm | Fridge net capacit
- TootjadINDESIT
- Mudel: INKS 1401 S4E1
- Saadavus: 5
-
440€
INDESIT Refrigerator | INKS 1401 S4E1 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 202.5 cm | Fridge net capacity 266 L | Freezer net capacity 120 L | 38 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 254 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 765 mm |
| Gross height (mm) | 2065 mm |
| Gross weight | 80.00 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 202.5 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 266 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Net weight | 78.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 386 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | INKS 1401 S4E1 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 120 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 67 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 1.011024 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: indesit refrigerator inks 1401 s4e1 energy efficiency class e free standing combi height 2025 cm fridge net capacit, inks 1401 s4e1, indesit, kulmikud




