LG GBBS726CEV Refrigerator, C, Free-standing, Combi, Height 2.03 m, Net fridge 262 L, Net freezer 113 L, Black | LG
- TootjadLG
- Mudel: GBBS726CEV
- Saadavus: 5
-
744€
LG GBBS726CEV Refrigerator, C, Free-standing, Combi, Height 2.03 m, Net fridge 262 L, Net freezer 113 L, Black | LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 741.00 mm |
| Gross height (mm) | 2104.00 mm |
| Gross weight | 83.00 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Net weight | 76.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 1.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

