LG GBBSJ10EPY Refrigerator, E, Free-standing, Combi, Height 1.86 m, Net fridge 220 L, Net freezer 113 L, Silver | LG
- TootjadLG
- Mudel: GBBSJ10EPY
- Saadavus: 5
-
471€
LG GBBSJ10EPY Refrigerator, E, Free-standing, Combi, Height 1.86 m, Net fridge 220 L, Net freezer 113 L, Silver | LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 740 mm |
| Gross height (mm) | 1950 mm |
| Gross weight | 77.00 kg |
| Gross width (mm) | 650 mm |
| Net weight | 70.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.93795 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg gbbsj10epy refrigerator, e, free-standing, combi, height 186 m, net fridge 220 l, net freezer 113 l, silver lg, gbbsj10epy, lg, kulmikud

