LG GBBSJ10ESW Refrigerator, E, Free-standing, Combi, Height 1.86 m, Net fridge 220 L, Net freezer 113 L, White
- TootjadLG
- Mudel: GBBSJ10ESW
- Saadavus: 5
-
448€
LG GBBSJ10ESW Refrigerator, E, Free-standing, Combi, Height 1.86 m, Net fridge 220 L, Net freezer 113 L, White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 741.00 mm |
| Gross height (mm) | 1937.00 mm |
| Gross weight | 84.00 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Net weight | 77.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.93 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg gbbsj10esw refrigerator, e, free-standing, combi, height 186 m, net fridge 220 l, net freezer 113 l, white, gbbsj10esw, lg, kulmikud

