LG Refrigerator | GBV5140DPY | Energy efficiency class D | Free standing | Combi | Height 186 cm | No Frost system | Fridge net
- TootjadLG
- Mudel: GBV5140DPY
- Saadavus: 1
-
664€
LG Refrigerator | GBV5140DPY | Energy efficiency class D | Free standing | Combi | Height 186 cm | No Frost system | Fridge net capacity 234 L | Freezer net capacity 110 L | Display | 35 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 214 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | D |
| Eritunnused | Door Cooling+ LINEAR Cooling Smart Diagnosis |
| Gross depth (mm) | 764.00 mm |
| Gross height (mm) | 1953.00 mm |
| Gross weight | 80.00 kg |
| Gross width (mm) | 651.00 mm |
| Käepide(med) | Integrated horizontal handle |
| Kõrgus | 186 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 234 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 35 dB |
| Net weight | 73.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 344 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | GBV5140DPY |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 110 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 68.2 cm |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.97 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








