Midea Refrigerator | MDRB548MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 186 cm | No Frost system | Fridge
- TootjadMidea
- Mudel: MDRB548MME46
- Saadavus: 5
-
434€
Midea Refrigerator | MDRB548MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 186 cm | No Frost system | Fridge net capacity 271 L | Freezer net capacity 130 L | 35 dB | Grey
| All | |
| Aastane energiakulu | 273 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 635.00 mm |
| Gross height (mm) | 2075.00 mm |
| Gross weight | 70.00 kg |
| Gross width (mm) | 735.00 mm |
| Kõrgus | 186 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 271 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 35 dB |
| Net weight | 62.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 401 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | MDRB548MME46 |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 130 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 67 cm |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.97 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea refrigerator mdrb548mme46 energy efficiency class e free standing combi height 186 cm no frost system fridge, mdrb548mme46, midea, kulmikud






