SALE OUT. LG GBBSJ10EPY Refrigerator, E, Free-standing, Combi, Height 1.86 m, Net fridge 220 L, Net freezer 113 L, Silver | SALE
- TootjadLG
- Mudel: GBBSJ10EPYSO
- Saadavus: 1
-
386€
SALE OUT. LG GBBSJ10EPY Refrigerator, E, Free-standing, Combi, Height 1.86 m, Net fridge 220 L, Net freezer 113 L, Silver | SALE OUT. LG Refrigerator | GBBSJ10EPY | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 186 cm | No Frost system | Fridge net capacity 220 L | Freezer net capacity 113 L | Display | 35 dB | Prime Silver | DAMAGED PACKAGING AND DENT ON THE LEFT SIDE
| All | |
| Aastane energiakulu | 253 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Eritunnused | DoorCooling cools more evenly and faster than conventional systems, preserving freshness Linear Cooling limits temperature fluctuation within 0.5 maintaining freshness longer Total No Frost cools faster through multiple air vents with a frost-free environ |
| Gross depth (mm) | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 1950.00 mm |
| Gross weight | 77.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Käepide(med) | Horizontal Pocket |
| Kõrgus | 186 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 220 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.7 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 35 dB |
| Net weight | 70.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 333 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | GBBSJ10EPY |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AND DENT ON THE LEFT SIDE |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 113 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 67.4 cm |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Prime Silver |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.94 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




