TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Combi | Height 203 cm | No Frost system | Fridge ne
- TootjadTCL
- Mudel: RC382BXC0EU
- Saadavus: 5
-
523€
TCL Refrigerator | RC382BXC0EU | Energy efficiency class C | Free standing | Combi | Height 203 cm | No Frost system | Fridge net capacity 265 L | Freezer net capacity 117 L | Display | 35 dB | Inox
| All | |
| Aastane energiakulu | 177 kWh |
| Avatud ukse alarm | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 703.00 mm |
| Gross height (mm) | 2110.00 mm |
| Gross weight | 85.00 kg |
| Gross width (mm) | 656.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Touch Control |
| Kõrgus | 203 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 265 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 35 dB |
| Net weight | 77.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 382 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6200.00 g |
| Plastic (No PET) | 1800.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RC382BXC0EU |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 117 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 64.8 cm |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Inox |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.97 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



