TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi | Height 185 cm | No Frost system | Fridge net
- TootjadTCL
- Mudel: RP340BSD1
- Saadavus: 5
-
439€
TCL Refrigerator | RP340BSD1 | Energy efficiency class D | Free standing | Combi | Height 185 cm | No Frost system | Fridge net capacity 223 L | Freezer net capacity 117 L | Display | 35 dB | Grey
| All | |
| Aastane energiakulu | 214 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 703.00 mm |
| Gross height (mm) | 1930.00 mm |
| Gross weight | 70.00 kg |
| Gross width (mm) | 656.00 mm |
| Kõrgus | 185 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 223 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 35 dB |
| Net weight | 64.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 340 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | RP340BSD1 |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 117 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 66 cm |
| Tare weight (kg) | 6.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.89 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tcl refrigerator rp340bsd1 energy efficiency class d free standing combi height 185 cm no frost system fridge net, rp340bsd1, tcl, kulmikud



