TCL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 723.00 mm |
| Gross height (mm) | 1890.00 mm |
| Gross weight | 75.00 kg |
| Gross width (mm) | 625.00 mm |
| Net weight | 69.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Producer | TCL |
| Tare weight (kg) | 6.00 kg |
| Volume (m3) | 0.85 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tcl, rp409ble0ee, kulmikud

