Whirlpool Refrigerator | WHK 25404 XP4E | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 203.5 cm | No Frost system
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WHK 25404 XP4E
- Saadavus: 2
-
645€
Whirlpool Refrigerator | WHK 25404 XP4E | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 203.5 cm | No Frost system | Fridge net capacity 249 L | Freezer net capacity 106 L | 37 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 256 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 2100 mm |
| Gross weight | 78.00 kg |
| Gross width (mm) | 770 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 203.5 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 249 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 76.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 355 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | WHK 25404 XP4E |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 106 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Sügavus | 66.3 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 1.06722 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










