Whirlpool Refrigerator | WHSD18A013D1 | Energy efficiency class E | Built-in | Larder | Height 177 cm | Fridge net capacity 306
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WHSD18A013D1
- Saadavus: 3
-
651€
Whirlpool Refrigerator | WHSD18A013D1 | Energy efficiency class E | Built-in | Larder | Height 177 cm | Fridge net capacity 306 L | Display | 30 dB | Stainless steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 113 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 610 mm |
| Gross height (mm) | 1850 mm |
| Gross weight | 53.00 kg |
| Gross width (mm) | 570 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 177 cm |
| Külmiku sulatamise funktsioon | Automatic |
| Külmkapi netomahutavus | 306 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 54 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 30 dB |
| Net weight | 50.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 306 L |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | WHSD18A013D1 |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 54.5 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Built-in |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.643245 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








