Xiaomi Mijia Refrigerator Cross Door 502L EU | Energy efficiency class E | Free standing | Side by Side | Height 191.2 cm | No F
- TootjadXiaomi
- Mudel: LTP4551EU
- Saadavus: 5
-
894€
Xiaomi Mijia Refrigerator Cross Door 502L EU | Energy efficiency class E | Free standing | Side by Side | Height 191.2 cm | No Frost system | Fridge net capacity 326 L | Freezer net capacity 176 L | 37 dB | Brushed Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 305 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 910 mm |
| Gross height (mm) | 1995 mm |
| Gross weight | 95 kg |
| Gross width (mm) | 655 mm |
| Kontrolli tüüp | Smart control |
| Kõrgus | 191.2 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 326 L |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 85.2 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 85 kg |
| Neto kogumahutavus | 502 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9500 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Mijia Refrigerator Cross Door 502L EU |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 176 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Side by Side |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 10 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Brushed Silver |
| Tüüp | Side by Side |
| Uste arv | 4 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 1.18911975 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi mijia refrigerator cross door 502l eu energy efficiency class e free standing side by side height 1912 cm no f, ltp4551eu, xiaomi, kulmikud






