Camry Cooker Induction | CR 6515 | Number of burners/cooking zones 1 | Black/Silver | Induction
- TootjadCamry
- Mudel: CR 6515
- Saadavus: 2
-
50€
Camry Cooker Induction | CR 6515 | Number of burners/cooking zones 1 | Black/Silver | Induction
| All | |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 2.67 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Kõrgus | 7 cm |
| Laius | 28 cm |
| Muud funktsioonid | Easy-to-Read LCD Display Timer 0-180 minutes |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Pealispinna tüüp | Glass ceramic |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Cooker Induction |
| Producer product name | CR 6515 |
| Sügavus | 37 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.67 kg |
| Temperatuur | 60-240 C |
| Toote värv | Black/Silver |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









