Adler Microwave Oven AD 6205 Free standing 700 W White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | No |
| Brutokaal | 10.50 kg |
| Ekraan | Vo |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Konvektsioon | No |
| Küpsetamistüübid | Microwave |
| Lapselukk | No |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Netokaal | 9.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Pöördlaua suurus | 24 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | AD 6205 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| Taimer | 30 min timer |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Ukseavamise tüüp | Pull-out |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsus | 700 W |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: adler microwave oven ad 6205 free standing 700 w white, ad 6205, adler, mikrolaineahjud






