Bosch Microwave Oven BFL523MW3 Built-in, 800 W, White
- TootjadBosch
- Mudel: BFL523MW3
- Saadavus: 5
-
220€
Bosch Microwave Oven BFL523MW3 Built-in, 800 W, White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatprogrammide arv | 7 automatic programs |
| Bruto Sügavus (mm) | 675 mm |
| Brutokaal | 15.9 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 430 mm |
| Brutolaius (mm) | 405 mm |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Juhtme pikkus | 1.3 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Red LED display with knob control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 49.5 cm |
| Lapselukk | No |
| Maht | 20 L |
| Maht (m3) | 0.11755125 m |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Netokaal | 14.356 kg |
| Paber/Papp | 1400.00 g |
| Pinge | 220-230 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 144.00 g |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL523MW3 |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 33.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.54 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Vool | 10 A |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: bosch microwave oven bfl523mw3 built-in, 800 w, white, bfl523mw3, bosch, mikrolaineahjud





