Bosch Microwave Oven BFL554MS0 Built-in, 31.5 L, Retractable, Rotary knob, Start button, Touch Control, 900 W, Stainless steel,
- TootjadBosch
- Mudel: BFL554MS0
- Saadavus: 5
-
337€
Bosch Microwave Oven BFL554MS0 Built-in, 31.5 L, Retractable, Rotary knob, Start button, Touch Control, 900 W, Stainless steel, Defrost
| All | |
| Ahju suurus | 31.5 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | AutoPilot 7 |
| Brutokaal | 21.499 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Kaaluandur | Yes |
| Kontrolli tüüp | Retractable, Rotary knob, Start button, Touch Control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 25 L |
| Metal | 32.00 g |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Muud funktsioonid | Electronical door opening |
| Netokaal | 18.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1666.00 g |
| Plastic (No PET) | 725.00 g |
| Pöördlaua suurus | 25.5 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL554MS0 |
| Programmide arv | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 39 cm |
| Tare weight (kg) | 2.586 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 163.00 g |
Sildid: bosch microwave oven bfl554ms0 built-in, 315 l, retractable, rotary knob, start button, touch control, 900 w, stainless steel, bfl554ms0, bosch, mikrolaineahjud



