Bosch | Microwave Oven | FFL023MW0 | Free standing | 800 W | White
- TootjadBosch
- Mudel: FFL023MW0
- Saadavus: 5
-
143€
Bosch | Microwave Oven | FFL023MW0 | Free standing | 800 W | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatprogrammide arv | 7 automatic programs |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 13.45 kg |
| Gross width (mm) | 405 mm |
| Juhtme pikkus | 1.3 m |
| Kontrolli tüüp | Red LED display with knob control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 26 cm |
| Laius | 44.2 cm |
| Lapselukk | With individual adjustment |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Net weight | 12.133 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Pinge | 220-230 V |
| Plastic (No PET) | 117.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | FFL023MW0 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 34.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.32 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.06075 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



