Candy CA38FL7N20WXB Microwave oven with Grill, Built-in, Capacity 20 L, Microwave 750 W, Grill 1000 W, Black | Candy
- TootjadCandy
- Mudel: CA38FL7N20WXB
- Saadavus: 3
-
312€
Candy CA38FL7N20WXB Microwave oven with Grill, Built-in, Capacity 20 L, Microwave 750 W, Grill 1000 W, Black | Candy
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 416.00 mm |
| Gross weight | 14.50 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Net weight | 13.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Candy |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: candy ca38fl7n20wxb microwave oven with grill, built-in, capacity 20 l, microwave 750 w, grill 1000 w, black candy, ca38fl7n20wxb, candy, mikrolaineahjud

