Candy Microwave oven with Grill | CA20FMW7NB | Built-in | 1000 W | 20 L | Grill | Black
- TootjadCandy
- Mudel: CA20FMW7NB
- Saadavus: 1
-
211€
Candy Microwave oven with Grill | CA20FMW7NB | Built-in | 1000 W | 20 L | Grill | Black
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 404.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 1000 W |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Microwave oven with Grill |
| Producer product name | CA20FMW7NB |
| Programmide arv | 13 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 31.95 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







