Caso Ceramic Gourmet Microwave Oven M 20 Free standing 700 W Silver
- TootjadCaso
- Mudel: 03321
- Saadavus: 5
-
160€
Caso Ceramic Gourmet Microwave Oven M 20 Free standing 700 W Silver
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Brutokaal | 14.50 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 28 cm |
| Laius | 45.5 cm |
| Maht | 20 L |
| Materjal | Stainless Steel, Plastic |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Netokaal | 11.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer product family | Ceramic Gourmet Microwave Oven |
| Producer product name | M 20 |
| Programmide arv | 8 |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sügavus | 38.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.60 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: caso ceramic gourmet microwave oven m 20 free standing 700 w silver, 03321, caso, mikrolaineahjud






