Caso Microwave MCG30 Ceramic chef Free standing, 30 L, 900 W, Convection, Grill, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03371
- Saadavus: 3
-
281€
Caso Microwave MCG30 Ceramic chef Free standing, 30 L, 900 W, Convection, Grill, Black
| All | |
| Ahju suurus | 30 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatprogrammide arv | 9 |
| Brutokaal | 21.80 kg |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1100 W |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 359.00 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Konvektsioon | Yes |
| Konvektsioonivõimsus | 2100 W |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 54 cm |
| Maht | 30 L |
| Metal | 32.00 g |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Mikrolainevõimsuse tasemete arv | 10 |
| Netokaal | 19.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1459.00 g |
| Plastic (No PET) | 524.00 g |
| Producer product family | Microwave |
| Producer product name | MCG30 Ceramic chef |
| Programmide arv | 9 |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sügavus | 42 cm |
| Taimeri kestus | 95 min |
| Tare weight (kg) | 2.14 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso microwave mcg30 ceramic chef free standing, 30 l, 900 w, convection, grill, black, 03371, caso, mikrolaineahjud






