Caso | Microwave Oven | Chef HCMG 25 | Free standing | 900 W | Convection | Grill | Stainless Steel
- TootjadCaso
- Mudel: 03355
- Saadavus: 2
-
285€
Caso | Microwave Oven | Chef HCMG 25 | Free standing | 900 W | Convection | Grill | Stainless Steel
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 500 mm |
| Gross weight | 17.85 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Konvektsioon | Yes |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 49 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maht | 25 L |
| Materjal | Stainless Steel/Plastic |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Net weight | 15.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1752.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | Chef HCMG 25 |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 42.5 cm |
| Taimeri kestus | 95 min |
| Tare weight (kg) | 1.95 kg |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.058 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








