Caso | Microwave oven | MG 20 | Free standing | 20 L | 800 W | Grill | Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03323
- Saadavus: 5
-
214€
Caso | Microwave oven | MG 20 | Free standing | 20 L | 800 W | Grill | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatprogrammide arv | 14 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 15.35 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Kaal | 10.8 g |
| Karbikujundus | Freestanding |
| Kontrolli tüüp | Buttons, Rotary |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 26 cm |
| Küpsetamistüübid | Grill, Microwave |
| Laius | 45.5 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Net weight | 12.345 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2547.00 g |
| Pinge | 230-240 V |
| Plastic (No PET) | 458.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | MG 20 |
| Programmide arv | 14 |
| Seadme tüüp | Ceramic bottom (no plate) |
| Sertifikaat | GS / CE |
| Sisemahutavus | 20 L |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 295 x 315 x 180 mm |
| Sisemuse kate | Ceramic |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 39.5 cm |
| Sumisti | Yes |
| Sumisti väljas | Yes |
| Taimer | Yes |
| Taimeri kestus | 60 min |
| Tare weight (kg) | 3.005 kg |
| Toiduvalmistamisanuma kate | Ceramic |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ühendatud koormus | 800 W |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Volume (m3) | 0.075504 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso microwave oven mg 20 free standing 20 l 800 w grill black, 03323, caso, mikrolaineahjud


