Caso Microwave Oven with Grill and Convection MCG 25 Chef Free standing, 25 L, 900 W, Convection, Grill, Stainless steel/Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03350
- Saadavus: 2
-
251€
Caso Microwave Oven with Grill and Convection MCG 25 Chef Free standing, 25 L, 900 W, Convection, Grill, Stainless steel/Black
| All | |
| Ahju suurus | 25 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 450.00 mm |
| Brutokaal | 16.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 325.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 540.00 mm |
| Ekraan | Yes |
| Funktsioonid | Microwave, Grill, Convection |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1950 W |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Konvektsioon | Yes |
| Kõrgus | 28 cm |
| Laius | 48.5 cm |
| Lapselukk | No |
| Maht | 25 L |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Materjal | Plastic/Stainless Steel |
| Metal | 24 g |
| Mikrolainevõimsus | 900 W |
| Netokaal | 14.00 kg |
| Paber/Papp | 2000.00 g |
| Pinge | 230-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 900.00 g |
| Producer product family | Microwave Oven with Grill and Convection |
| Producer product name | MCG 25 Chef |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisemuse kate | Stainless steel, Caso-Clean protective coating |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 41.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.90 kg |
| Taimeri kestus | 95 min |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | No Defrost |
| Võimsusastete arv | 10 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso microwave oven with grill and convection mcg 25 chef free standing, 25 l, 900 w, convection, grill, stainless steelblack, 03350, caso, mikrolaineahjud


