ETA Microwave oven | ETA321090030 Storio | Free standing | 20 L | 700 W | Red
- TootjadETA
- Mudel: ETA321090030
- Saadavus: 2
-
99€
ETA Microwave oven | ETA321090030 Storio | Free standing | 20 L | 700 W | Red
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 495 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 365 mm |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 25.8 cm |
| Laius | 45.1 cm |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 983 g |
| Plastic (No PET) | 17 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | ETA321090030 Storio |
| Programmide arv | 12 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 35.3 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.053299125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta microwave oven eta321090030 storio free standing 20 l 700 w red, eta321090030, eta, mikrolaineahjud







