Gorenje Microwave oven MO17E1S Free standing, 17 L, 700 W, Silver grey
- TootjadGorenje
- Mudel: MO17E1S
- Saadavus: 5
-
75€
Gorenje Microwave oven MO17E1S Free standing, 17 L, 700 W, Silver grey
| All | |
| Ahju suurus | 17 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatprogrammide arv | No automatic programmes |
| Bruto Sügavus (mm) | 294.00 mm |
| Brutokaal | 12.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 386.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 482.00 mm |
| Ekraan | No |
| Funktsioonid | AquaClean function Security switch. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 25.7 cm |
| Laius | 45.1 cm |
| Maht | 17 L |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Muud funktsioonid | Left door opening. |
| Netokaal | 10.60 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Pöördlaua suurus | 24.5 cm |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | MO17E1S |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 34.3 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Silver grey |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsus | 1150 W |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Vool | 8 A |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gorenje microwave oven mo17e1s free standing, 17 l, 700 w, silver grey, mo17e1s, gorenje, mikrolaineahjud

