Gorenje Microwave Oven | MO20A4BH | Free standing | 20 L | 800 W | Grill | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: MO20A4BH
- Saadavus: 5
-
83€
Gorenje Microwave Oven | MO20A4BH | Free standing | 20 L | 800 W | Grill | Black
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | AquaClean function |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 286.00 mm |
| Gross weight | 11.40 kg |
| Gross width (mm) | 495.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 26.1 cm |
| Laius | 45.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Net weight | 10.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | MO20A4BH |
| Programmide arv | 11 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 35.3 cm |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje microwave oven mo20a4bh free standing 20 l 800 w grill black, mo20a4bh, gorenje, mikrolaineahjud








