Midea Microwave oven | AG20CF2ESL | Free standing | 20 L | 700 W | Grill | Black
- TootjadMidea
- Mudel: AG20CF2ESL
- Saadavus: 10
-
89€
Midea Microwave oven | AG20CF2ESL | Free standing | 20 L | 700 W | Grill | Black
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 11.70 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Digital |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 25.8 cm |
| Laius | 44 cm |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Net weight | 10.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | AG20CF2ESL |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 35.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.05586 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea microwave oven ag20cf2esl free standing 20 l 700 w grill black, ag20cf2esl, midea, mikrolaineahjud

