Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 800 W | Convection | 23 L | Grill | Black
- TootjadMidea
- Mudel: MAC23XF
- Saadavus: 5
-
170€
Midea Microwave Oven | MAC23XF | Free standing | 800 W | Convection | 23 L | Grill | Black
| All | |
| Ahju suurus | 23 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 1000 W |
| Gross depth (mm) | 456.00 mm |
| Gross height (mm) | 332.00 mm |
| Gross weight | 13.3 kg |
| Gross width (mm) | 517.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Konvektsioon | Yes |
| Kõrgus | 28 cm |
| Laius | 46.9 cm |
| Lapselukk | N/A |
| Maht | 23 L |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Muud funktsioonid | Airfry function |
| Net weight | 11.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1750 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | MAC23XF |
| Programmide arv | 11 |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisemuse kate | Stainless steel |
| Sügavus | 41.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.9 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






